O tym, że uzależnić można się od wszystkiego

27-07-2009

Dobra, nie powiem, od Coca-Coli jestem uzależniony, mogę pić litrami – nie tylko dlatego, że rewelacja w gębie ale też dlatego, że mój organizm bardzo na nią przyzwoicie reaguje i odechciewa mi się spać. Podobnie mam z kawą – tak jak kiedyś nie piłem jej wcale tak teraz dzień zaczyna się od małej czarnej… Chociaż mała to ona jest umownie, najlepiej smakuje mi siekiera taka, że potem oczy przez pół dnia świecą się jak pięć złotych. W kontekście tego co się dzieje ostatnio – zdjęcia od rana do wieczora – to całkiem przydatny zwyczaj bo jakoś jedzie się do przodu.

Agatka

Agatka

Dawno nic dłuższego tutaj nie pisałem. Nie to, żeby nie było o czym pisać bo działo się tyle, że spokojnie można z tego by nową Modę na Sukces skręcić, ale chyba raczej z tego powodu, że gdzieś w korzonkach ten wordpress miał być bardziej fotograficzny niż blogowy i mam się zamiar tego trzymać. Gdzieś tam od czasu do czasu pojawia się myśl, żeby sobie ponarzekać, zbluzgać konkretne zachowania, ludzką głupotę czy coś takiego, ale bez sensu wychodzić na wiecznego malkontenta i marudę, którym przecież nie za bardzo jestem, wolę robić z siebie debila z racji tego, że życie jest za krótkie żeby przeżyć je na poważnie.

Śluby mi się już jakoś wpisały w życiorys, czasami się chce, czasami nie (jestem tylko człowiekiem) ale robi się mimo wszystko. Często jedno dobre zdjęcie potrafi zrekompensować całą noc sobotnią i jeszcze godziny obróbki. (Tak sobie myślę – Coca-Cola o smaku kawy… wiśniowa już jest więc czemu nie?)

Jestem osobą, której wizualny system reprezentacji odpowiada najbardziej – chcesz żebym zobaczył nową bluzkę to mi ją pokaż zamiast o niej mówić, chcesz kogoś przedstawić to pokaż mi jego zdjęcie i tak dalej. Fotografia otwiera mi oczka na różne sprawy, ostatnio natknąłem się na piąte wydanie magazynu fotoindex w którym jest cykl poświęcony osobom niepełnosprawnym, gorąco polecam, oglądałem i czytałem z ogromną ciekawością. Same fotografie uważam za trochę przesadzone, kwestionariusze natomiast dają do myślenia.


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/users/wysocki/public_html/kamilwysocki.com/wordpress/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273