O tym, że uzależnić można się od wszystkiego

27-07-2009

Dobra, nie powiem, od Coca-Coli jestem uzależniony, mogę pić litrami – nie tylko dlatego, że rewelacja w gębie ale też dlatego, że mój organizm bardzo na nią przyzwoicie reaguje i odechciewa mi się spać. Podobnie mam z kawą – tak jak kiedyś nie piłem jej wcale tak teraz dzień zaczyna się od małej czarnej… Chociaż mała to ona jest umownie, najlepiej smakuje mi siekiera taka, że potem oczy przez pół dnia świecą się jak pięć złotych. W kontekście tego co się dzieje ostatnio – zdjęcia od rana do wieczora – to całkiem przydatny zwyczaj bo jakoś jedzie się do przodu.

Agatka

Agatka

Dawno nic dłuższego tutaj nie pisałem. Nie to, żeby nie było o czym pisać bo działo się tyle, że spokojnie można z tego by nową Modę na Sukces skręcić, ale chyba raczej z tego powodu, że gdzieś w korzonkach ten wordpress miał być bardziej fotograficzny niż blogowy i mam się zamiar tego trzymać. Gdzieś tam od czasu do czasu pojawia się myśl, żeby sobie ponarzekać, zbluzgać konkretne zachowania, ludzką głupotę czy coś takiego, ale bez sensu wychodzić na wiecznego malkontenta i marudę, którym przecież nie za bardzo jestem, wolę robić z siebie debila z racji tego, że życie jest za krótkie żeby przeżyć je na poważnie.

Śluby mi się już jakoś wpisały w życiorys, czasami się chce, czasami nie (jestem tylko człowiekiem) ale robi się mimo wszystko. Często jedno dobre zdjęcie potrafi zrekompensować całą noc sobotnią i jeszcze godziny obróbki. (Tak sobie myślę – Coca-Cola o smaku kawy… wiśniowa już jest więc czemu nie?)

Jestem osobą, której wizualny system reprezentacji odpowiada najbardziej – chcesz żebym zobaczył nową bluzkę to mi ją pokaż zamiast o niej mówić, chcesz kogoś przedstawić to pokaż mi jego zdjęcie i tak dalej. Fotografia otwiera mi oczka na różne sprawy, ostatnio natknąłem się na piąte wydanie magazynu fotoindex w którym jest cykl poświęcony osobom niepełnosprawnym, gorąco polecam, oglądałem i czytałem z ogromną ciekawością. Same fotografie uważam za trochę przesadzone, kwestionariusze natomiast dają do myślenia.

 • cholernie robi mi portret dziewczynki. troche analogiem zajezdza.mmmm<3

 • Majersik

  Superprace! Musze z Wojtim jeszcze raz ślub wziąc, co by mieć równie cudaśne foty! Ps. Agatka pięknioza:))

 • Albert Hofmann

  Nie pije coli od długiego czasu. Fakt smaczna to ona jest, ale też cholernie niezdrowa. Co do kawy to się zgodzę, tyle, że kofeina, niestety, na mnie nie działa jakoś szczególnie :) Btw… Agatka miecie.

 • A mnie się brama podoba :)

  Z tym kebabem to fakt, babka mnie najpierw mocno zaskoczyła a potem podniosła ciśnienie, żeby to nie była 3.30 to możnaby się kłócić, ale komu się chce już po imprezie. A mnie ostatnio przyroda wzięła i zaatakowała. :)

 • Fakt,Agatka jest cudna:)Żebyś Ty miał wszystkie takie modelki,to bym była bardzo zadowolona:D Ale jednak Seba ma rację-brama;)I jeszcze 1.2-jakby się zastanawiała,czy warto:P

 • kasia

  zdjęcia świetne, tak jak wesele było świetne. skombinuj sobie sesję z Agatką ;) dostaniemy kilka zdjęć na maila?

 • co Ty masz z tymi Agatkami ?:D
  nie, no pierwsze jest miazga!!!!!

 • Kasia

  możemy Ci z Karolem załatwić prywatną sesję z Agatką, jeśli chcesz ;)
  btw., dostanę kilka obiecanych zdjęć z wesela na maila? :)

 • Świetne zdjęcia! :)

  A co do Coca~Coli to mam takie same zdanie. Mogę ją pić litrami i do tego mieszkać z whisky czy z wódką :P

  Pozdro…

 • niev.

  chciałbym powiedzieć, że mieszanie whisky z czymś innym niż kobieta (i lód) powinno być karane smiercią a przynajmniej obcięciem palców. (no może na sprite’a jestem w stanie przymknąć oko, ale trzeba być albo uroczą panią, albo juz naprawdę nie móc więcej ;p)

  a. że wypadałoby się odnieść do posta? yyyy.. ładnie! (choć chyba z żadnym z tych zdjęć nie chciał bym uprawiać seksu, a miewałeś takie, z którymi chciałem. ;))