O tym, że że robiłem zdjęcia Asi

09-07-2010

Zgodnie z planem przywitaliśmy fotograficznie słoneczko nad jeziorem. W roli głównej naszego małego pitu pitu wystąpiła prześliczna Asia, po oczach świecił jej Bartek na zmianę z Muskiem, a całości przyglądał się kierowca Dzwonek :D Lokalizację zafundowała z kolei Patrycja :) Całej ekipie serdecznie dziękuję!

Przy okazji nowej sesji jest i nowa strona, męczyłem się z nią, działa dobrze na nowych przeglądarkach (zapomnij, jeśli masz IE6 :P), z czego IE i tak lubi czasem „mrugnąć” obrazem. Po wejściu na stronę klikamy na dole enter, a reszta instrukcji poniżej – dla tych, który nie mówią w języku lengłydż. Dziękuję jeszcze przy okazji koledze Mateuszowi za projekt :D

Kamil Wysocki
Gdybyście chcieli powiedzieć, które zdjęcie podoba wam się najbardziej to po prawej na dole w galeriach jest numeracja. Dodatkowo mamy krótki filmik z sesji ;) (Proszę wybrać opcję przynajmniej 720p ;))

Żeby nie przedłużać – nowa strona i zdjęcia Asi po kliknięciu TUTAJ lub na zdjęcie poniżej.

Kamil Wysocki
Zapomniałbym! Hicior sprzed lat.

 • Mówiłam,które najbardziej:)

  Znów kazałeś modelce taplać się w wodzie.Dzielna Asia:)

  Dzwonek musiał mieć ubaw,jak się Wam wszystkim przyglądał:)Btw pozdro Dzwon i jego koszulka!:P

  :*

 • 10tka faworyt, lubie takie z klimatem ilustracji. A co do portfolio to swietnie, ze mozna zobaczyc foty w calej okazalosci. Maly minusik to moze zbyt szalenczo latajacy pasek z galeriami, ale rozumiem, ze to ze wzgledu na ich liczebnosc.

 • anicura

  Muszę przyznać, że bardzo yhy ;> Pozdrawiam!

 • Jędrek

  Zdecydowanie 1,3,4 :D chociaż całość jest świetna ;)

 • MirekW

  jestem zachwycony dziewczyną i efektem zdjęciowym – po prostu bajka… natomiast film mnie powalił na kolana – więcej filmów Kamilu :)
  co do strony jestem za – świetna, fajnie rozwiązana i bardzo czytelna w nawigacji..