O tym, że są małe sukcesy

14-07-2010

Mimo że pot cieknie mi po… plecach i najlepszym rozwiązaniem byłoby znów położyć się po prostu spać, to uznałem, że skrobnę tutaj naprędce kilka słów odnośnie ostatniej sesji i wydarzeń. Cieszę się szalenie, że podobały wam się zdjęcia i film z Asią w roli głównej, bo to dla mnie motywacja do działania. Jeśli chodzi o internetowy rozgłos to największy szał był na portalu 500px, gdzie przez dłuższy czas okupowaliśmy najbardziej popularne prace na portalu. Sukces tym większy, że raczej rzadko zdarza się tam, żeby w czołówce było więcej niż jedno zdjęcie jednego autora a i prace sąsiednie są z reguły zacne ;)

Kamil Wysocki

Również na blogu tego portalu wylądowaliśmy w najlepszych zdjęciach dnia.

Kamil Wysocki

Odchodząc od tej sesji, innym z kolei ciekawym wydarzeniem jest publikacja sesji Moniki w internetowym magazynie zza Odry – KameraKunstMagazin. Pobrać i obejrzeć można za darmo, więc zachęcam serdecznie do zobaczenia wydania czwartego (issue 4) tutaj.

Kamil Wysocki

To chyba na tyle z przechwalania się w dzisiejszym wpisie ;) Na osłodę i wspomnienie poprzednich zdjęć mam dla was dzisiaj kilka fot z backstage’u, autorstwa Muska i Bartka. Foty zza kulis lubię równie mocno co właściwe zdjęcia z sesji, dlatego, jeśli to tylko możliwe, staram się, żeby z każdej sesji było ich przynajmniej kilka. Filmy to już totalny luksus i czad, ale z reguły i dodatkowa osoba w ekipie – więc logistycznie jest trudniej. Pod niektórymi zdjęciami pozwolę sobie zamieścić krótkie komentarze objaśniające ;)

Kamil Wysocki

01

Kamil Wysocki

02 Bartek „Aziz” K. i Asia ;)

Kamil Wysocki

03

Kamil Wysocki

04

Kamil Wysocki

05

Kamil Wysocki

06 Konkurs lotów na blendzie ;) Muska skok miał być nawet na filmie, ale ze względu na ikarowe lądowanie postanowiliśmy go pominąć :P

Kamil Wysocki

07 A tak powstaje zdjęcie na „główną” ;)

Kamil Wysocki

08 Bartek konserwuje i nabłyszcza powierzchnie płaskie ;)

Kamil Wysocki

09 Przy okazji portretów

Kamil Wysocki

10 A tu można rozpoznać jedną charakterystyczną scenę z filmu ;)

Kamil Wysocki

11

Kamil Wysocki

12 Niestety czasami i fotograf musi się poświęcić ;)

Kamil Wysocki

13 Nasz kierowca Dzwonek spieszy z pomocą pod postacią klapków dla modelki – paskudne dno :D

Kamil Wysocki

14 Foto pamiątkowe i finalne zatknięcie flagi z powrotem na pomoście, którą zdjęliśmy co by nie bruździła w kadrze ;)

 • Felo

  Na początku od razu pogratuluję wszystkich sukcesów na powyższych portalach :) Fajne są te fotki z backstage’u. A co do mundialu, to szczerze Ci powiem, że nie interesuję się piłką nożną ani trochę, i nigdy się nie interesowałem :) Także, nie jestem w temacie :P

  Pozdro

 • Gratuluje rozglosu, oby tak dalej, wkoncu bedzie jakis konkret z okolic. O wiele lepsze jest cos takiego niz te niektore wystawy w teatrze czy u jakiegos „dentysty” :P Fajnie, ze mozna podejrzec kulisy, zawsze to dobra wskazowka. Przerazil mnie tylko widok kierowcy stojacego w wodzie i trzymajacego w jednej rece kija, a w drugiej obiektyw, a co jakby wpadl? :P

 • Stał na pomoście :D No gdyby wpadł to byłby psikus ;))

 • dzwonek

  Gratuluje kuzyn zasłużonego rozgłosu. Zdjęcia z backstage’u są rewelacyjne ale i tak najlepiej jest popatrzeć jak to wygląda na żywo.

  ps. Proszę się nie martwić o kierowcę i jego stanie w wodzie. Jak już Kamil sprostował nie stał on w wodzie, a na pomoście. O obiektyw też bym się nie martw dotarł cało do domu.

 • dałem rade! :D Mylun też, ale to ja dalej poleciałem:P