Lenka

15-08-2010

Cześć! Jestem Lenka!

Fotografia dzieci Kamil Wysocki

01

W rodzinie wujka Kamila jestem od niedawna. Mam już 58 centymetrów wzrostu i ważę prawie 5 kilogramów (nie wiem czy to dużo, tak mówi tata), ale mam jeszcze całkiem małe rączki i nóżki.

Fotografia dzieci

02

Fotografia dzieci Kamil Wysocki

03

Wujek Kamil mówi, że moje stópki są wielkości jego dużego palca u nogi, ale ja też kiedyś podrosnę! Żeby rosnąć jem dużo. Kocham swoją mamę, Agnieszkę za to, że mnie karmi i jest przy mnie nawet kiedy mam kolkę. U taty Zbyszka czuję się równie dobrze i bezpiecznie. Zobaczcie jaka duża jest jego ręka, a jaka ja malutka!

Fotografia dzieci Kamil Wysocki

04

Wujek zrobił mi dzisiaj kilka zdjęć, rodzicom pewnie się spodobają. Widziałam, że rodzice kupili duże antyramy – będą w sam raz! Niestety, wystraszył mnie raz swoim aparatem! Niech sobie kupi tę Leicę, będzie mógł mi wtedy robić po cichutku duuuużo zdjęć!

Fotografia rodzinna

05

Mam śliczne grzechotki, które mama przypina mi na rączki.

Fotografia dzieci

06

Mam też skarpetki z grzechotkami – ale lepiej czuję się wierzgając bosymi stópkami, o tak!

Fotografia dzieci

07

Mama śmieje się, kiedy dla zabawy rozczapierzam paluszki podczas zakładania skarpetek. To tyle o mnie, pewnie jeszcze kiedyś tu zagoszczę, trzymajcie się!

Lenka

Fotografia rodzinna Kamil Wysocki

08


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/users/wysocki/public_html/kamilwysocki.com/wordpress/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273