O tym, że niektórzy lubią dużo biegać

20-05-2011

Jutro odbędzie się druga edycja Kwidzyńskiego Biegu Papiernika. O dziwo jutro będę filmował, a nie fotografował, więc na efekty pewnie będzie trzeba poczekać nieco dłużej, ktoś to w końcu musi zmontować ;)

Bieg Papiernika Kwidzyn

Dlaczego biegną? Motywacja jest różna ;)

Bieg Papiernika Kwidzyn

Bieg Papiernika Kwidzyn

Bieg Papiernika Kwidzyn

Bieg Papiernika Kwidzyn

Bieg Papiernika Kwidzyn

Jutro czeka nas kilka godzin maksymalnego wysiłku i skupienia, chociaż wiadomo, że nie takiego jak biegaczy. Efekty jak tylko będziemy mieli coś do pokazania. Filmy ukazują się po kolei na tym profilu YouTube (klik). Jak wyglądał Kwidzyński Bieg Papiernika rok temu możecie zobaczyć tutaj.

 • Andrzej

  Zarowno pogda,ktora jest niezalezna od ORG.,ale zwsze sprzyja dobrym byla rewalacyjna niemowiac obardzo dobrze pod kazdym zwzgledem zorganozowanych zawodach.oby iinnemiasta,a szczegolnie Trojmiasto ,chcialo pójsc w Wasze slady.Wiem co pisze bo po przeszło trzech latach,biegania jako weteran,[po powrocie do biegania pozakończeniu wyczynowego biegania w końcówce lat 60-tych, biegałem w konkurencji wetrranow], i naprawde tak pieknie zorganizowanych, iprzeprowadzonych zawodow,pod kazdym wzgledem[obsadzenie trasy,[przebieg dekoracji zwyciesców,i innych szczesliwcow] ,jeszcze nie widziałem.
  ZEBY JEDNAK NIE BYLO ZA ZA SŁODKO MARTWI MNIE TYLKO, A MOŻE NIE UMIEM SZUKAC BRAK OSTATECNUCH WYNIKOW W INTERNECIE.
  Pozdrawiam- Adrzej Sepowski wel Stepokura-pod tym nazwiskiem biegałem zarówno wkadrze narodowej [jako jeden z ‚wundertemowców[czasyKrzyszkowiaka, Chromika, Zimnego i innychow w latach 60-tych]

 • Panie Andrzeju, wyniki są tutaj:
  http://biegpapiernika.pl/?/aktualnosci/pokaz/39/Wyniki_II_Biegu_Papiernika.html

  Cieszymy się, że się podobało :)