O tym, że znów są święta

24-12-2011

Można dostać palpitacji serca usiłując w niewielkim mieście robić zakupy w tygodniu poprzedzającym święta Bożego Narodzenia. Szczególnie jeśli się szuka mało świątecznych składników na pizzę i od całego zgiełku najchętniej trzymałoby się z daleka. Sklepy obładowane, z parkingów porobiły nam się w  Kwidzynkowie zamknięte ronda, polowanie na koszyki i wózki w apogeum. Karpie w workach tylko jakieś wiecznie zdziwione, jakby pierwszy raz oglądały świąteczny szał.

Nic to, na szczęście w punktach foto kolejki mniejsze i dzięki temu zamieszczam kilka klatek z tegorocznych The Tall Ships’ Races, które odbyły się we wrześniu.

Z okazji tego, że właściwie mamy już wigilię Bożego Narodzenia chciałbym życzyć wam wszystkim zdrowych, radosnych i punkowych świąt! Nie zapomnijcie o pasterce.


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/users/wysocki/public_html/kamilwysocki.com/wordpress/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273