O tym, że jest bardzo ciepło i rudo

02-05-2012

Ben Trovato blog jest, o ile dobrze zrozumiałem, miejscem publikacji zdjęć i filmów młodych, zdolnych i pięknych fotografów związanych ze światem mody. Mają swój kanał na vimeo, o tutaj, i całkiem przypadkiem trafiłem na coś, obok czego nie mógłbym przejść obojętnie – całkiem sympatycznie zrealizowany krótki film, w którym pełno jest piegów, rudości i niestabilnych ujęć. Film nazywa się Sunday in Pomona, stworzyła go Susanne Kindt (polecam obejrzeć, momentami ciekawa mieszanka skandynawskiej fotografii i amerykańskiego klimatu), a ryżą modelką jest Amanda z PhotoGenics.

[vimeo http://vimeo.com/40544894 w=798&h=448]

Poza tym jeszcze jednym ciekawym filmem, najnowszym póki co na kanale Ben Trovato, jest Lost, którego autorem jest Charles Lucima.

[vimeo http://vimeo.com/41318770 w=798&h=448]

Wracam do odpoczywania. Mam nadzieję, że też grillujecie, bawicie się, odpoczywacie i spiekacie sobie plecy i nosy do czerwoności ;)

  • Felo

    No no, Złotowłosa na fioletowym Peugeotcie śmiga :D Klimat jest :D Jak dla mnie troszkę za szczupła, ale Złotko, to Złotko i nie ma co dyskutować, musi się podobać :D A co do majówki to spędzona w Trójmieście tradycyjnie z moją Blond-Złotowłosą :D