O tym, że jest bardzo ciepło i rudo

02-05-2012

Ben Trovato blog jest, o ile dobrze zrozumiałem, miejscem publikacji zdjęć i filmów młodych, zdolnych i pięknych fotografów związanych ze światem mody. Mają swój kanał na vimeo, o tutaj, i całkiem przypadkiem trafiłem na coś, obok czego nie mógłbym przejść obojętnie – całkiem sympatycznie zrealizowany krótki film, w którym pełno jest piegów, rudości i niestabilnych ujęć. Film nazywa się Sunday in Pomona, stworzyła go Susanne Kindt (polecam obejrzeć, momentami ciekawa mieszanka skandynawskiej fotografii i amerykańskiego klimatu), a ryżą modelką jest Amanda z PhotoGenics.

Poza tym jeszcze jednym ciekawym filmem, najnowszym póki co na kanale Ben Trovato, jest Lost, którego autorem jest Charles Lucima.

Wracam do odpoczywania. Mam nadzieję, że też grillujecie, bawicie się, odpoczywacie i spiekacie sobie plecy i nosy do czerwoności ;)

  • Felo

    No no, Złotowłosa na fioletowym Peugeotcie śmiga :D Klimat jest :D Jak dla mnie troszkę za szczupła, ale Złotko, to Złotko i nie ma co dyskutować, musi się podobać :D A co do majówki to spędzona w Trójmieście tradycyjnie z moją Blond-Złotowłosą :D