O tym, że NIE można pobrać Adobe CS2 za darmo

07-01-2013

Adobe CS2 za darmo do pobrania

Nie wiem dlaczego rodzime portale o tematyce fotograficznej jeszcze o tym nie trąbią (w każdym razie w momencie pisania tego tekstu), bo wiadomość jest niezwykłej wagi. Otóż Adobe udostępniło na swojej stronie pakiet CS2 do pobrania za darmo. Jedyne co musimy zrobić, to zalogować się na swoje konto Adobe ID, które możemy sobie (również bezpłatnie) założyć. To świetna wiadomość zarówno dla osób zajmujących się fotografią, filmem, czy grafiką, ale i dla „zwykłego” użytkownika, bo pakiet programów tej klasy warto mieć w zanadrzu choćby na później. Wśród programów udostępnionych są m.in. Photoshop, Premiere, Acrobat Pro i Illustrator, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Aby pobrać programy musimy wejść tutaj.

Aktualizacja: niestety strona Adobe zgłasza teraz „Site Area Temporarily Unavailable”, więc wygląda na to, że cała akcja była niedopatrzeniem ze strony Adobe. A oto, co mówi Adobe Polska.

Aktualizacja druga: niestety, bez licencji się nie obejdzie, więc to, że pobraliśmy ten pakiet z numerem seryjnym nic nie znaczy. To by było na tyle ze spóźnionego prezentu świątecznego Adobe ;)