O tym, że będzie okazja na zdjęcia z podróży

18-02-2013

Fotografia podróży to ciekawa dziedzina, w której właściwie każdy może znaleźć coś dla siebie – a to portrety, a to landszafty, gdzie indziej znów pojazdy i wydarzenia z trasy. Dlatego też postanowiłem podzielić się z wami informacją o Busbusters, tripie, który organizują moi znajomi. Co to jest? Oto co o sobie piszą:

„Jesteśmy fanami Volkswagenów T3, częścią ekipy „Eurotrip VW T3” . Teraz tworzymy nowy projekt pod nazwą Busbusters  i chcemy przejechać trasę z Gdyni do Dakaru, prawie 16 tys. km. Planowany termin wyprawy to lipiec/sierpień ( 6 tygodni). W naszych samochodach mamy możliwość ugotowania obiadu i noclegu, w ten sposób mamy doskonałe warunki aby przejechać komfortowo przez pustynię. Część z nas odbyła już dwie wyprawy: pierwszą wokół półwyspu Bałkańskiego w 2010 r. i drugą wokół Morza Czarnego aż do Azerbejdżanu w 2012 r.”

Busbusters

Możliwość przejechania tej trasy jest możliwa tylko i wyłącznie przy wsparciu sponsorów, więc jeśli tak się składa, że macie nieco za dużo pieniędzy lub po prostu chcecie zostać sponsorami tego wydarzenia, to napiszcie do załogi na ich fanpage’u.

Busbusters

No dobra, ale gdzie tu miejsce na fotografię? Otóż sprawa jest bardzo prosta – ekipa Busbusters planuje znaleźć kolejne cztery osoby. Jeśli więc macie ochotę, pieniądze i nie jesteście upierdliwi w podróży, to piszcie do nich na wspomnianym wcześniej fanpage’u. Świetne okazje dla miłośników fotografii gwarantowane.

(Fotografie w tym wpisie są autorstwa członków poprzednich wypraw).

  • Zdjęcia piękne, aż by się chciało gdzieś pojechać już teraz zaraz! :)