O tym, że (prawie) skończono budować most

20-07-2013

Od około dwóch lat mam przyjemność dokumentować budowę mostu, na który kwidzyniacy czekali wiele lat. Mam wrażenie, że ten plac budowy stał się trochę miejscem mitycznym, do którego mnóstwo ludzi chętnie pielgrzymowało w weekendy, czy to z nudów, czy z ciekawości. W piątek 26 lipca most zostanie oddany do użytku i tym samym tajemnicza aura rozpłynie się trochę, ale i wielu mieszkańców miasta odetchnie z ulgą.

Po publikacji powyższego zdjęcia na fanpage’u bloga trochę zaskoczyło mnie to, jak bardzo temat mostu jest popularny. W związku z tym, postanowiłem z okazji otwarcia stworzyć kompilację najciekawszych fotografii z całego procesu budowy. Niestety nie mogę obiecać tego, że pojawi się ona w dniu oddania go do użytku, bowiem do przejrzenia mam tysiące, jeśli nie dziesiątki tysięcy zdjęć. Obiecuję tylko, że będzie warto.

Już teraz natomiast możecie zobaczyć aktualną panoramę mostu. Wystarczy sprawdzić najnowszy wpis na facebookowym fanpage’u.

Do zobaczenia na otwarciu! :)

PS. Powyższe zdjęcie zrobione zostało canonowską szóstką. Staram się przetestować ją we wszystkich możliwych warunkach, zanim napiszę recenzję, dlatego jeszcze chwilkę będziecie musieli poczekać.